.:: نوشته جات مـیـم عـیـن ::.

... بخوان و بگذر
.:: نوشته جات مـیـم عـیـن ::.

فکر کردن و سپس نوشتن و بیان کردن، تفاوت انسان با خیلی هاست.
پس؛
خوب فکر کن
خوب بیان کن
خوب بنویس

آخرین نظرات

۱ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

من:

این که اراده مقدم بر طلب هست یا طلب مقدم برا اراده رو هنوز به خوبی نفهمیدم اما مطمئن هستم باید یک شوق و محبتی از درون شعله بکش تا راهت بدن. البته میشه مثال نقض هم براش پیدا کرد؛ چه بسا بی شوق و رغبت هایی که پاشون به این بارگاه باز شده. اما چیزی رو که مطمئن هستم این که قلب ها و جان ها دست خداست، اوست که مُحَول الاَحوال بندگان هست و به این مورد هم یقین دارم که اگر بخواد برای کسی خیری را، همه ی اهل زمین و آسمان هم جمع بشن نمی تونن مانع رسیدن اون خیر به بنده بشن.

تو:

اگر یقین پیدا کنیم که ساز و کار عالم دست یکی دیگه است شاید خیلی از دغدغه ها و فشارهای روانی مون کم بشه. چه بسا برنامه ریزی هایی که با یک اشاره ی خالق، نقش بر آب شدن و چه بسا بی برنامه هایی که به سرانجام و سرمنزل مقصود رسیدن.

او:

عجیب در مباحث زیارت این موضوع که گاهی افرادی وارد به حریم روضه رضوان میشن که هیچ برنامه و نقشه ای برای زیارت نداشتن و همچنین ای بسا افرادی که بارها طرح و نقشه ریختن، اِتود زدن و پاک کردن، اما باز از قافله جا موندن و خیلی ها هم خودشون رو عمداً جا گذاشتن!

سلمان:

مسیر کربلا از مشهد الرضا عبور می کند، مسیر قدس از کربلا ...


ان شاء الله نائب الزیاره همه وبلاگ نویسان ارزشی و غیر ارزشی خواهم بود در حریم امن الهی، حج الفقراء، وادی طوس، در کنار السلطان علی ابن موسی الرضا المرتضی، خراسان رضوی؛ در ایام سوگواری سبط النبی المصطفی الامین

صلی الله علی الباکین علی ا ل ح س ی ن ...

۳ نظر ۱۸ مهر ۹۵ ، ۰۸:۳۰
سلمان